ST CHG-2000J, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, прилагодлив термостат, две нивоа 1000/2000W, алуминиумски греач, автоматска контрола на температурата, заштита од прегревање

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST CHG-2000J

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST CHG-2000J, Superior Technology, Греалка конвектор, 2000W, при
  • Шифра: 69702
    Гаранција: 360 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,599 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

SAPIR SP-1972-IFW

SAPIR SP-1972-IFW

SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа на греење, 1600W/800W, вентилатор и..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,399 Ден.

SHARP FZF30HFЕ

SHARP FZF30HFЕ

SHARP FZF30HFЕ, Заменски ХЕПА филтер за модел FP-F30EUH, трајнот 2 години..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

ROWENTA SO5115F0

ROWENTA SO5115F0

ROWENTA SO5115F0, Вентилаторска греалка - хоризонтална, црна боја, 2400W, прилагодлива температура, ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,499 Ден.

ST DHM-125E Superior technolog

ST DHM-125E Superior technolog

ST DHM-125E Superior technology, Мини Одвлажнувач за воздух, бела боја, капацитет на одвлажнување 22..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

ROWENTA BU2620F0

ROWENTA BU2620F0

ROWENTA BU2620F0, Електрилен маслен радијатор INTENSIUM, бела боја, 9 ребра, Моќност 2000W, Три мода..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

De Longhi HVA1120

De Longhi HVA1120

De Longhi HVA1120, Вeртикална Греалка, 2000W, Собен термостат за постигање и одржување на саканата т..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

Atlantic F117 design 2.500W +

Atlantic F117 design 2.500W +

Atlantic F117 design 2.500W + Метални држачи со тркалца, Панелна греалка Конвектор со електронски те..

4,999 Ден.

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003

SAMDAN 4003, Кварцна греалка, 2200W, 1x кварцен греач 2200W, две нивоа на работа, Не го суши воздухо..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

SAMDAN Статив за кварцна греал

SAMDAN Статив за кварцна греал

SAMDAN Статив за кварцна греалка..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit

Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат..

Редовна Цена 29,800 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,500 Ден.

Atlantic Метални Држачи за Пан

Atlantic Метални Држачи за Пан

Atlantic Метални Држачи за Панелна греалка Конвектор со Тркалца, Боја Бела..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

BioMonte

BioMonte

BioMonte, Букови пелети, A2 класа, Вреќичка 15кг, Состав 75% бука, 25% Чам..

Редовна Цена 215 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

189 Ден.

Teba TP-06

Teba TP-06

Teba TP-06, Камин на пелети, Црно бела боја, 8KW моќност, Целосно електронски систем на контрола со ..

Редовна Цена 38,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

33,999 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Електрични греалки, Панелен конвектор