Дознајте први за сите новости!

LG 60UH6507  60``(152.4cm) 4K Super UltraHD SMART LED TV,Resolution 3840x2160
LG 60UH6507  60``(152.4cm) 4K Super UltraHD SMART LED TV,Resolution 3840x2160

LG 60UH6507 60``(152.4cm) 4K Super UltraHD SMART LED TV,Resolution 3840x2160


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 69,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2917 Ден.
Клуб Акција: 59,999 Ден.
48 Рати Без Камата 1459 Ден.
Бренд: LG
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69673
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
LG 60UH6507 60``(152.4cm) 4K Super UltraHD SMART LED TV,Resolution 3840x2160 , EDGE IPS LED panel, HDR PRO, ColorPrime Pro,Local Dimming , 4K upscaler, 1700 PMI, Quad Core, DVB-T2/C/S2 , ULTRA Surround 2.0 (20W), webOS 3.0, Wi-Fi Direct, Bluetooth, DLNA, Silver metallic design, 3xHDMI, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, Scart, Cl, LAN
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 60'' (153cm)
Резолуција UHD
Платежни картички