LG 55LH604V, 55"(139cm) Full HD SMART LED TV, Resolution 1920х1080, 900Hz PMI, Triple XD Engine, DVB-T/C/S2 , Dual Core, Dynamic Colour Enhancer, Active Noise Reduction, Virtual Surround Plus, Audio output 20W, webOS 3.0, Wi-Fi Direct, Metallic Design, 3xHDMI, 2xUSB, Scart, Cl, LAN

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

LG 55LH604V

  • Бренд: LG
  • Краток опис: LG 55LH604V, 55"(139cm) Full HD SMART LED TV, Resolution 1920х10
  • Шифра: 69646
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 39,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 31,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 39,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ST-32ME4500

ST-32ME4500

ST-32ME4500, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technology, HD Ready Resolution 1366x768, Int..

Редовна Цена 10,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,999 Ден.

SONY BRAVIA KD43XF7596BAEP

SONY BRAVIA KD43XF7596BAEP

SONY BRAVIA KD43XF7596BAEP, 43" (108cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionf..

42,999 Ден.

SAMSUNG UE49MU6222KXXH

SAMSUNG UE49MU6222KXXH

SAMSUNG UE49MU6222KXXH, 49" (123cm) Curved UltraHD Smart TV, Curved Screen, Resolution: 3.840 x 2.16..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

28,999 Ден.

Avatec MP3 player MP3-01

Avatec MP3 player MP3-01

Avatec MP3 player MP3-01, Micro SD slot, FM radio, rechargeable battery..

Редовна Цена 559 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

559 Ден.

ST MXQ

ST MXQ

ST MXQ, Superior technology, Android SMART Computer Box, Black, CPU Amlogic S805 quad core Cortex A5..

Редовна Цена 2,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

SAMSUNG 32J4000 32

SAMSUNG 32J4000 32" (82cm) AND

SAMSUNG 32J4000 32" (82cm) ANDROID SMART LED TV, Resolution 1.366 x 768, HD Ready, PQI 100, 100HZ CM..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

SONY BRAVIA KDL43WE750BAEP

SONY BRAVIA KDL43WE750BAEP

SONY BRAVIA KDL43WE750BAEP, 43" (108cm) SMART Ultra Slim FullHD Edge LED TV, Resolution 1920x1080, M..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

PHILIPS 49PFS5301

PHILIPS 49PFS5301

PHILIPS 49PFS5301, 49" (124cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, Full HD, 1080p, 200HZ ..

Редовна Цена 30,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

26,999 Ден.

TELEFUNKEN 32HB5003

TELEFUNKEN 32HB5003

TELEFUNKEN 32HB5003, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 200Hz CMP, DVB T/C MPEG..

Редовна Цена 12,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,999 Ден.

PHILIPS 43PFS5823

PHILIPS 43PFS5823

PHILIPS 43PFS5823, 43" (109cm) SMART FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 500, Pixel Plus HD..

Редовна Цена 21,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

SONY SRSXB41B.EU8

SONY SRSXB41B.EU8

SONY SRSXB41B.EU8, Portable Wireless Speaker, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB chargi..

11,299 Ден.

SONY GTKXB60L.CEL

SONY GTKXB60L.CEL

SONY GTKXB60L.CEL, Wireless speaker, Blue, Bluetooth and NFC, Ideal for party, built-in multi-colour..

Редовна Цена 18,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

ST-32ME4100

ST-32ME4100

ST-32ME4100, 32" (82cm) Superior Technology LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, High Dynamic Cont..

Редовна Цена 8,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Philips BT50A/00

Philips BT50A/00

Philips BT50A/00, Wireless portable Bluetooth speaker, Blue/Yellow, Built-in microphone for calls, R..

Редовна Цена 1,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Телевизори, LED Телевизори