Brand: ST
Model: ST WM 6080MWS2 Superior Technology, SLIM Машина за перење алишта
Stock:
Product Code: 69616
Warranty (days): 1830
Viewed: 6624

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WM 6080MWS2 Superior Technology, SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, 6кг, 800 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А+, 22 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x450x855 мм
Advanced Filter
Бренд ST
Тип Машини со предно полнење
Related Products