Бренд: ST
Краток опис: ST WM 6080MWS2 Superior Technology, SLIM Машина за перење алишта
Достапност:
Шифра: 69616
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST WM 6080MWS2 Superior Technology, SLIM Машина за перење алишта, Бела боја, 6кг, 800 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А+, 22 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x450x855 мм
Напреден Филтер
Бренд ST
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019