Дознајте први за сите новости!

LG 32LX300C
LG 32LX300C

LG 32LX300C


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 625 Ден.
Клуб Акција: 12,999 Ден.
48 Рати Без Камата 313 Ден.
Бренд: LG
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69595
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
LG 32LX300C, 32``(80cm) HD Ready Direct LED TV, Resolution 1366х768, Brightness 200cd/m2, Hotel Mode, DVB-T/C, 1xHDMI, 1xUSB, RS-232C, Cl, LAN RJ-45 Network port
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Платежни картички