Дознајте први за сите новости!

LG 43LH570V
LG 43LH570V

LG 43LH570V


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 26,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1125 Ден.
Клуб Акција: 22,999 Ден.
48 Рати Без Камата 563 Ден.
Бренд: LG
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69589
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
LG 43LH570V, 43``(108cm) Full HD SMART LED TV, Resolution 1920х1080, 450Hz PMI, Triple XD Engine, DVB-T/C/S2 , Dual Core, Dynamic Colour Enhancer, Active Noise Reduction, Virtual Surround Plus, Audio output 10W, LG Smart, Wi-Fi Direct, Metallic Design, 2xHDMI, 1xUSB, Scart, Cl, LAN
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
Платежни картички