Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC ES-RT67-S503, Mашинка за бричење, Сребрено црна боја,
Достапност:
Шифра: 69565
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 114
Редовна Цена: 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC ES-RT67-S503, Mашинка за бричење, Сребрено црна боја, Wet & Dry за суво и мокро бричење, Единечна глава за бричење, 3 сечила, Може да се мие, само безжична употреба
Напреден Филтер
Бренд Panasonic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира