PANASONIC ES-RT67-S503, Mашинка за бричење, Сребрено црна боја, Wet & Dry за суво и мокро бричење, Единечна глава за бричење, 3 сечила, Може да се мие, само безжична употреба

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

PANASONIC ES-RT67-S503

  • Бренд: Panasonic
  • Краток опис: PANASONIC ES-RT67-S503, Mашинка за бричење, Сребрено црна боја,
  • Шифра: 69565
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,499 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

AQUAPHOR Резервен филтер TOPAZ

AQUAPHOR Резервен филтер TOPAZ

AQUAPHOR Резервен филтер TOPAZ, капацитет 700 литри, засилен со антибактериска дополна..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Philips HP8343/00

Philips HP8343/00

Philips HP8343/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 200С, Керамички плочки, Јон функ..

Редовна Цена 2,949 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,949 Ден.

Philips HP8668/00

Philips HP8668/00

Philips HP8668/00, Фигаро, Боја Црна, целосно автоматски обликувач на коса, Кератин керамички плочки..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,299 Ден.

Metalac Disney Mickey mouse

Metalac Disney Mickey mouse

Metalac Disney Mickey mouse, СЕТ од 3 садови..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

Philips MG5720/15

Philips MG5720/15

Philips MG5720/15, Тример за брада и коса, Боја Црна, Мултистајлер 9 во 1, DualCut технологија со дв..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,499 Ден.

BaByliss P1010E

BaByliss P1010E

BaByliss P1010E, СЕТ од фен за коса + Четка за коса, Професионален фен со AC мотор од 2000W, Црна бо..

Редовна Цена 1,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,599 Ден.

De Longhi CGH900C

De Longhi CGH900C

De Longhi CGH900C, Голем грил тостер со Ексклузивен дизајн и Керамичко обложување на плочите, Инокс,..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,499 Ден.

Tefal FR495070

Tefal FR495070

Tefal FR495070, Versalio Deluxe 9 in 1, Мултиготвач, Боја бела, Моќност 1600W, 9 типови на готвење, ..

Редовна Цена 8,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

8,499 Ден.

Gorenje M 450 WS

Gorenje M 450 WS

Gorenje M 450 WS, Миксер со Постоље, Бела боја, Моќност 450 W, Нивоа на матење 5, Турбо-копче за инс..

Редовна Цена 4,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,490 Ден.

Tefal Invissia Saute pan + lid

Tefal Invissia Saute pan + lid

Tefal Invissia Saute pan + lid B3093242, Тефлон длабока тава 24цм, со стаклен капак, Thermo-SpotTM и..

Редовна Цена 1,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,799 Ден.

BOSCH MSM66120

BOSCH MSM66120

BOSCH MSM66120, Стапчест миксер со метална нога, Модел 2016, Сецко, сад за мерење 0.7л, 600W, супер ..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

Tefal FreshKitchen K2090114

Tefal FreshKitchen K2090114

Tefal FreshKitchen K2090114, Santoku нож 12.5cm, Боја жолто бела..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Tefal Ingenio K2071214

Tefal Ingenio K2071214

Tefal Ingenio K2071214, Пасатор за компири, Боја Црно Црвена..

Редовна Цена 749 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

749 Ден.

Philips HD2637/90

Philips HD2637/90

Philips HD2637/90, Тостер за лепчиња, Боја Инокс црно, 950W, одмрзнување, загревање, место за 2 лепч..

Редовна Цена 2,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,029 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Машинки за бричење