Дознајте први за сите новости!

LG 55UH600V
LG 55UH600V

LG 55UH600V


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 45,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1917 Ден.
Клуб Акција: 39,999 Ден.
48 Рати Без Камата 959 Ден.
Бренд: LG
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69555
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
LG 55UH600V, 55``(139cm) 4K Ultra HD SMART LED TV, Resolution 3840x2160 , UHD Mastering Engine, 4K upscaler, 1000Hz PMI, Quad Core, DVB-T2/C/S2 , ULTRA Surround, WebOS 2.0, Wi-Fi Direct, Silver Metalic, 3xHDMI, 1xUSB 2.0, Scart, Cl, LAN
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција UHD
Платежни картички