Дознајте први за сите новости!

ST RF-3651WM Superior Technology
ST RF-3651WM Superior Technology

ST RF-3651WM Superior Technology


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 625 Ден.
Клуб Акција: 12,999 Ден.
48 Рати Без Камата 313 Ден.
Бренд: ST
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 69547
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ST RF-3651WM Superior Technology, Комбиниран фрижидер со долна комора, бела боја, Direct cooling, Тотален акапцитет 260л (190л разладен дел и 70л замрзнувачки дел), Механичка контрола на температурата, посебен дел за зеленчук и овошје, полици од транспарентно стакло, A+ енергетска класа, Димензии 180x55x58 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Платежни картички