Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC TX-55DX600E 55" (140cm) 4K ULTRA HD SMART LED TV , Co
Достапност:
Шифра: 69517
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 233
Редовна Цена: 46,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 46,999 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC TX-55DX600E 55" (140cm) 4K ULTRA HD SMART LED TV , Connected TV, Bright Panel, Pure Direct (4K), High Contrast, Adaptive Backlight Dimming, Motion 800 Hz (1000 Hz derivatives) BMR, IFC, Content Optimizer, "VR-Audio True Surround (Derivatives :Master Surround)", In-house TV Streaming: Client*, USB HDD rec, DVB-T2 Tuner (HEVC), Web Browser (Firefox), Internet Apps, Wireless LAN built in, HbbTV 1.5, DLNA (DMP/DMS/DMR) / Media Sharing, Netflix / Amazon, Mirroring (Miracast), Bluetooth (Keyboard / Mouse), 3 HDMI, 1x USB 2.0, Media Player, VP9, H.265 (HEVC Decoder), Info Frame, TV Anywhere, NEW Mozilla GUI / Firefox OS, My Home Screen 2.0, Recommendations / My Stream, Voice Assistant (via App), Quad Core PRO, Swipe & Share, Remote App Usuage, eHelp, Tailored Design (Black), Pedestal adjustment "2 options by turning pedestal"
Напреден Филтер
Бренд Panasonic
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција UHD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.