Дознајте први за сите новости!

BaByliss Multistyle 1200 AS121E
BaByliss Multistyle 1200 AS121E

BaByliss Multistyle 1200 AS121E


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,199 Ден.
48 Рати Без Камата 46 Ден.
Бренд: BABYLISS
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69508
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BaByliss Multistyle 1200 AS121E, Модел 2016, Мултифункциска Четка за коса виолетова боја, Јонизација, 4 додатоци ( ергоносмка преса со керамики облоги, термална четка 38мм обложена со керамика, четка за моделирање 25мм, четка со влакна од дива свиња 20мм ), 1200W, 3 брзини/температури + копче за ладен воздух, заден филтер кој се вади, футрола за чување
Платежни картички