Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Ion Brush 776400 , Четка за коса со јонизирачка функциј
Достапност:
Шифра: 69506
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 794

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BaByliss Ion Brush 776400 , Четка за коса со јонизирачка функција, двојна јонизација, тенок ергономски дизајн, копче за исклучување и вклучување, 2x AAA батерии
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019