Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WIE 2B19, Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 ком
Достапност:
Шифра: 69491
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1894

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WIE 2B19, Вградна машина за миење садови, 60цм, 13 комплети, 6 програми, Половично полнење, 6th Sense технологија, 10 години гаранција против корозија, тајмер, Aqua Steam програм со пареа, прилагодлива висина на горната корпа, самочистечки филтер, 82x59.7x55.5 цм, А++ енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира