Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC8670/01, Правосмукалка, Боја Сива, Моќност на моторот
Достапност:
Шифра: 69458
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1208
Редовна Цена: 10,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 10,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC8670/01, Правосмукалка, Боја Сива, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 1,7л, Motor filter: EPA 10 филтер, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 7м, Додатоци: TriActiveMax Четка , Мала четка
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира