Дознајте први за сите новости!

Philips FC8670/01
Philips FC8670/01

Philips FC8670/01


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 10,499 Ден.
48 Рати Без Камата 219 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69458
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips FC8670/01, Правосмукалка, Боја Сива, Моќност на моторот 2000 W, Вшмукувачка моќ 370 W, ниво на бучност 76db, Собирање на прашина без кеса во сад, Капацитет на садот за прашина 1,7л, Motor filter: EPA 10 филтер, Телескопска цевка, Радиус на користење 9м, Должина на кабел 7м, Додатоци: TriActiveMax Четка , Мала четка
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички