Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC9231/02, Парен Генератор, Боја Сина, OptimalTemp, 2400
Достапност:
Шифра: 69453
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 45
Редовна Цена:
18,399 Ден.

24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,399 Ден. Ден.

Количина

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC9231/02, Парен Генератор, Боја Сина, OptimalTemp, 2400W, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 310г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), SteamGlide плоча, 1.5л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.