Philips GC9231/02, Пегла на пареа, Боја Сина, OptimalTemp, 2400W, Парогенератор, мах. 6.5 bar притисок, ударна пареа 310г/мин, OptimalTemp технологија (без подесување на температурата и без изгореници), SteamGlide плоча, 1.5л резервоар за вода, должина на кабел 1.8м

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips GC9231/02

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips GC9231/02, Пегла на пареа, Боја Сина, OptimalTemp, 2400W
  • Шифра: 69453
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 18,399 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 18,399 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 18,399 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Electrolux ESTM1456

Electrolux ESTM1456

Electrolux ESTM1456, Стапчест миксер 2 во1 + сецко, Бел, 600W моќност, можност за дробење мраз, сечи..

Редовна Цена 2,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,749 Ден.

Philips HP8344/00

Philips HP8344/00

Philips HP8344/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Керамички плочки, Јон функ..

Редовна Цена 2,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,299 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер TOPAZ

AQUAPHOR Резервен филтер TOPAZ

AQUAPHOR Резервен филтер TOPAZ, капацитет 700 литри, засилен со антибактериска дополна..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

NITEC T180 Хартиени кеси за пр

NITEC T180 Хартиени кеси за пр

NITEC T180 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за Electrolux mod. ZPFPARKETT, Vampyr CEALLFLDB..

Редовна Цена 159 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

159 Ден.

Gorenje VC 2021 PSBKBU

Gorenje VC 2021 PSBKBU

Gorenje VC 2021 PSBKBU, Правосмукалка, Боја црно-сина, Моќност: 2000 W, Моќ на всисување: 390 W, DEL..

Редовна Цена 4,490 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,490 Ден.

ST PM-1200MW

ST PM-1200MW

ST PM-1200MW, Superior Technology, Апарат за пуканки, Бела боја, Време на подготовка 2-4мин, Подгото..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Kenwood HM327

Kenwood HM327

Kenwood HM327, Рачен миксер, сребрена боја, 2 пара маталки, 3 брзини, 250W..

Редовна Цена 2,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,499 Ден.

Tefal FF133D10

Tefal FF133D10

Tefal FF133D10, Фритеза, Боја инокс-црна, Моќност 1600W, Капацитет за продукти 1кг, Капацитет за мас..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Kenwood FPP220

Kenwood FPP220

Kenwood FPP220, Мултифункционален процесор за храна, бела боја, 2.1л капацитет на садот, 1.2л бленде..

Редовна Цена 4,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

AQUAPHOR ORION Бокал за филтри

AQUAPHOR ORION Бокал за филтри

AQUAPHOR ORION Бокал за филтрирање вода, Достапен во сина, портокалова и зелена боја, 2.8л капацитет..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Beurer GERMANY HT 60

Beurer GERMANY HT 60

Beurer GERMANY HT 60, Мултифункциски уред за коса 7во1, пегла за коса + фигаро + четка + спирален до..

Редовна Цена 1,899 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,899 Ден.

ST 0-100

ST 0-100

ST 0-100, Superior Technology, Плинско решо со 1 горилник, емајлирано тело, горен капак, бела боја..

Редовна Цена 799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

BaByliss Duoflex 750 G750E

BaByliss Duoflex 750 G750E

BaByliss Duoflex 750 G750E, Безжичен Депилатор со специјална флексибилна глава, бела боја, wet&dry, ..

Редовна Цена 4,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,999 Ден.

Sinbo SSI-2855 Steam Iron

Sinbo SSI-2855 Steam Iron

Sinbo SSI-2855 Steam Iron, Ceramic soleplate, dry/spray/steam/variable steam/vertical steam, Anti dr..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Пегли