Дознајте први за сите новости!

Beurer GERMANY Filter SET LR 330
Beurer GERMANY Filter SET LR 330

Beurer GERMANY Filter SET LR 330


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 999 Ден.
Клуб Акција: 899 Ден.
Бренд: BEURER
Гаранција (Дена): 0
Шифра: 69417
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Beurer GERMANY Filter SET LR 330, Сет од филтри за замена на модел на апарат за прочистување воздух LR 330
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Платежни картички