Дознајте први за сите новости!

INDESIT DFG 26B1
INDESIT DFG 26B1

INDESIT DFG 26B1


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 17,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 750 Ден.
Клуб Акција: 15,999 Ден.
48 Рати Без Камата 375 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69299
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT DFG 26B1, Машина за миење садови, Бела боја, 60цм, 13 комплети, 6 програми, Тајмер до 9 часа, Половично полнење, Индикатор за сол и сјај, А+ енергетска класа, Заштита од протекување, Бучност 49 дб, Димензии 60x60x85 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Платежни картички