Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP8372/00, Преса за коса, Боја Бела, Максимална температ
Достапност:
Шифра: 69294
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 624

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HP8372/00, Преса за коса, Боја Бела, Максимална температура 200С, Сензор за влажност, Керамички плочки кои се движат, Должина на плочки 110мм, Јон функција, Време на загревање 15 секунди, автоматско исклучување по 60 мин, Должина на кабел 2 м
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019