Дознајте први за сите новости!

Philips HPS930/00
Philips HPS930/00

Philips HPS930/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,799 Ден.
48 Рати Без Камата 121 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69293
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips HPS930/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Титаниумски плочки кои се движат, Должина на плочки 110мм, Јон функција, Време на загревање 10 секунди, Должина на кабел 2,5 м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички