Дознајте први за сите новости!

WHIRLPOOL AKT 8700/IX
WHIRLPOOL AKT 8700/IX

WHIRLPOOL AKT 8700/IX


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 16,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 709 Ден.
Клуб Акција: 13,999 Ден.
48 Рати Без Камата 355 Ден.
Бренд: WHIRLPOOL
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 69252
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
WHIRLPOOL AKT 8700/IX, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Инокс рамка, Сензорски контроли на допир со дирекнто бирање на саканата температура, Тајмер, 4 грејни зони од кои една дупла зона, Индикатор за вклучена плоча, Индикатор за преостаната топлина, Zero Gap - нула растојание при вградување, Заклучување од деца, 4.6x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Платежни картички