Philips BHD007/00

Philips BHD007/00

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

Philips BHD007/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, 1800W, DC мотор, Рачка на склопување, насочувач на воздух, Јонизатор, 3 брзини, кука за закачување, торбичка, 1,8м кабел...
Редовна Цена
1,949 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
1,949 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,949 Ден. Ден.
Бренд: Philips
Шифра: 69213
Гаранција: 720 дена
Прегледи: 32
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

Philips BHD007/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, 1800W, DC мотор, Рачка на склопување, насочувач на воздух, Јонизатор, 3 брзини, кука за закачување, торбичка, 1,8м кабел

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.