Philips BHD007/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, 1800W, DC мотор, Рачка на склопување, насочувач на воздух, Јонизатор, 3 брзини, кука за закачување, торбичка, 1,8м кабел

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips BHD007/00

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips BHD007/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCare, 1800W,
  • Шифра: 69213
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,949 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,949 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,949 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Фенови