Бренд: Philips
Краток опис: Philips GC220/05, Даска за пеглање, Висина 70-94цм, 6 позиции на
Достапност:
Шифра: 69208
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 301

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips GC220/05, Даска за пеглање, Висина 70-94цм, 6 позиции на висина, безбедно лежиште за пеглата, димензии 120 х 38цм
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира