Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологи
Достапност:
Шифра: 69196
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 442

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење, 5,3KW на греење, ЛЦД Дисплеј, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работa, COP (kW):3.8, EER (kW):6.1, капацитет на одвлажнување 1.5л/ч., Бучност на внатрешна единица - мин 26дб, макс 46дб, Бучност на надворешна единица 58дб, Максимален Проток на воздух 569 m3 / h, Around U - сензорот на далечинскиот управувач ја пренесува температурата околу Вас до главната единица, Sleep функција, 24ч тајмер, автоматски рестарт, New HD + HEPA филтер, автоматско чистење, A++ Енергетска класа, Гас за разладување R-410A
Напреден Филтер
Бренд Whirpool

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира