WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологија, 18.000BTU, Моќност 5KW на ладење, 5,3KW на греење, ЛЦД Дисплеј, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работa, COP (kW):3.8, EER (kW):6.1, капацитет на одвлажнување 1.5л/ч., Бучност на внатрешна единица - мин 26дб, макс 46дб, Бучност на надворешна единица 58дб, Максимален Проток на воздух 569 m3 / h, Around U - сензорот на далечинскиот управувач ја пренесува температурата околу Вас до главната единица, Sleep функција, 24ч тајмер, автоматски рестарт, New HD + HEPA филтер, автоматско чистење, A++ Енергетска класа, Гас за разладување R-410A

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

WHIRLPOOL SPIW 418LL

  • Бренд: WHIRLPOOL
  • Краток опис: WHIRLPOOL SPIW 418LL, Инвертер клима уред со 6th sense технологи
  • Шифра: 69196
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 39,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 34,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 39,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje KAS35NF1N

Gorenje KAS35NF1N

Gorenje KAS35NF1N, климатизер за ладење и греење, 3.5 KW, моќност при ладење 3520w , потрошувачка на..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

15,999 Ден.

Прав ќунец

Прав ќунец

Прав ќунец,боја Кафеава емајлирана, должина 0.5м, Дијаметар: f120mm..

Редовна Цена 189 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

169 Ден.

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE

SAMSUNG AR12FSFTKWQNZE, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работ..

Редовна Цена 36,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

31,499 Ден.

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W

Atlantic F17 design 2.000W, Панелна греалка Конвектор со механички термостат, Димензии (Ш x В): 754 ..

5,499 Ден.

Haier Tundra AS24TD2HRA/1U24RE

Haier Tundra AS24TD2HRA/1U24RE

Haier Tundra AS24TD2HRA/1U24RE8ERA SMART WIFI READY, ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоп..

Редовна Цена 49,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

48,999 Ден.

ST GAC-24INV WIFI

ST GAC-24INV WIFI

ST GAC-24INV WIFI, Superior Technology, 24000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер сo вграден WiFi, Ладење 6.16KW..

Редовна Цена 50,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

42,999 Ден.

Plamen Calorex 60

Plamen Calorex 60

Plamen Calorex 60, шпорет на цврсто гориво, Боја Кафеава, Моќност од 6KW максимална 8KW, Термостат,..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-

Midea MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-O, MISSION FullDC SMART WIFI ИНВЕРТЕР Клима уред со греачи на компресо..

Редовна Цена 40,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

37,999 Ден.

Skladova Tehnika Mini Lux

Skladova Tehnika Mini Lux

Skladova Tehnika Mini Lux, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може ..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

ST TAC-12INV WIFI

ST TAC-12INV WIFI

ST TAC-12INV WIFI, Superior Technology, 12000 BTU SMART ИНВЕРТЕР Климатизер, Поврзување и целосна ко..

Редовна Цена 25,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

21,999 Ден.

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети

Прав ќунец за пелети, 1м., Дијаметар: f80mm..

Редовна Цена 399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

379 Ден.

HITACHI RAS/RAC-K14HCG

HITACHI RAS/RAC-K14HCG

HITACHI RAS/RAC-K14HCG, ИНВЕРТЕР Клима уред 12000BTU, 3.5KW, Ефективно греење до -15 степени, SEER Л..

Редовна Цена 34,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

29,999 Ден.

Victoria Pandora C

Victoria Pandora C

Victoria Pandora C, камин на цврсто гориво со челична плотна, Боја Сива/Црна, Камин кој може да кори..

Редовна Цена 17,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,999 Ден.

ARISTON DEOS 16S

ARISTON DEOS 16S

ARISTON DEOS 16S, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 16 литри за 24 часа, ЛЦД Дисплеј кој..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

11,499 Ден.

Тагови: Ладење и Греење, Kлиматизери, Инвертер сплит системи