Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MUM44R1, Kујнски робот, Црвена боја, 500W, MultiMotion dri
Достапност:
Шифра: 69184
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 369
Редовна Цена:
6,899 Ден.
24x КЛУБ РАТА 6,899 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BOSCH MUM44R1, Kујнски робот, Црвена боја, 500W, MultiMotion drive мотор со 3Д систем на мешање за идеални резултати, 4 брзини, повеќе наменска погонска рачка, Сад од нерѓосувачки челик за мешање за со 3.9л капацитет најмногу 2.9kg тесто, метлички за матење, месење и мешање, продолжеток за гмечење, носач за прибор, место за складирање на кабелот, Едноставно и лесно чистење, Опција за додавање на посебни делови за мелење месо, правење сладолед, правење пециво итн. кои се набауваат посебно
Напреден Филтер
Бренд BOSCH

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира