BOSCH MUM44R1, Kујнски робот, Црвена боја, 500W, MultiMotion drive мотор со 3Д систем на мешање за идеални резултати, 4 брзини, повеќе наменска погонска рачка, Сад од нерѓосувачки челик за мешање за со 3.9л капацитет најмногу 2.9kg тесто, метлички за матење, месење и мешање, продолжеток за гмечење, носач за прибор, место за складирање на кабелот, Едноставно и лесно чистење, Опција за додавање на посебни делови за мелење месо, правење сладолед, правење пециво итн. кои се набауваат посебно

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

BOSCH MUM44R1

  • Бренд: BOSCH
  • Краток опис: BOSCH MUM44R1, Kујнски робот, Црвена боја, 500W, MultiMotion dri
  • Шифра: 69184
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 6,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 6,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 6,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Philips GC320/55

Philips GC320/55

Philips GC320/55, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Виолетова, 1200W, ги отстранува мирисите и..

Редовна Цена 5,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,399 Ден.

Rowenta SF7510F0

Rowenta SF7510F0

Rowenta SF7510F0, Преса за коса, Боја бела-розева, Максимална температура 200С, Температурни нивоа 1..

Редовна Цена 5,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,399 Ден.

Nescafe Dolce Gusto CafeAuLait

Nescafe Dolce Gusto CafeAuLait

Nescafe Dolce Gusto CafeAuLait 16Cap 3x160g XG..

Редовна Цена 330 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

310 Ден.

Tefal QB505D38

Tefal QB505D38

Tefal QB505D38, Кујнски Робот, Боја Сива, MasterChef Gourmet, Моќност 900W, Голем метален сад од 4,6..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

De Longhi ECO 311.BK

De Longhi ECO 311.BK

De Longhi ECO 311.BK, Icona vintage серија, црна боја, Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Ea..

Редовна Цена 9,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

Gorenje SIH 1800 BT

Gorenje SIH 1800 BT

Gorenje SIH 1800 BT, Пегла на Пареа , Сино-Бела боја, јачина:1800 W, Индикатор на работа: Индикатор ..

Редовна Цена 1,590 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,490 Ден.

Tefal BC5119V0

Tefal BC5119V0

Tefal BC5119V0, Кујнска вага, Optiss Delicious SWEETS, Капацитет до 5 кг, стаклена побршина, Мерење ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

SAPIR ESPERANCA ES-1210-A

SAPIR ESPERANCA ES-1210-A

SAPIR ESPERANCA ES-1210-A, СЕТ од 6 садови за готвење, 16x9.5 цм тенџере, 16x9.5 цм сад за сос, 18x1..

Редовна Цена 1,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,799 Ден.

AQUAPHOR PREMIUM

AQUAPHOR PREMIUM

AQUAPHOR PREMIUM, Бокал за филтрирање вода + ГРАТИС 2 филтри, бела боја, 3.8л капацитет на бокалот,..

Редовна Цена 599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

599 Ден.

PANASONIC ES-LT71-S503

PANASONIC ES-LT71-S503

PANASONIC ES-LT71-S503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдечки глави, Сребрена боја, Wet & Dry з..

Редовна Цена 7,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,599 Ден.

Braun JB5050WH

Braun JB5050WH

Braun JB5050WH, Блендер - GERMAN TECHNOLOGY, Identity колекција, бела боја, 900W моќен мотор, 1.6л О..

Редовна Цена 6,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,269 Ден.

SAPIR SP-3007-B

SAPIR SP-3007-B

SAPIR SP-3007-B, Корпа за отпадоци, Инокс, со педала, внатрешниот дел се вади, 5л капацитет..

Редовна Цена 449 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

449 Ден.

Kenwood FPP220

Kenwood FPP220

Kenwood FPP220, Мултифункционален процесор за храна, бела боја, 2.1л капацитет на садот, 1.2л бленде..

Редовна Цена 4,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST 0-100

ST 0-100

ST 0-100, Superior Technology, Плинско решо со 1 горилник, емајлирано тело, горен капак, бела боја..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

699 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Кујнски роботи