Бренд: LIEBHERR
Краток опис: LIEBHERR CN 3505, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел, NO F
Достапност:
Шифра: 69173
Гаранција (дена): 1080

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LIEBHERR CN 3505, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел, NO Frost технологија, Дигитален Инвертер компресор мотор, 308л тотал нето капацитет (221л фрижидерски дел/87л замрзнувачки дел), 4 полици за храна, 11кг капацитет на замрзнување за 24 часа, 18 часа автономна работа при пад на струјата, Бучност 39дб, А++ енергетска класа, Годишна потрошувачка на електрична енергија 237 kWh, Димензии 182x60x63 цм
Напреден Филтер
Бренд LIEBHERR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela