Дознајте први за сите новости!

Philips HP8323/00
Philips HP8323/00

Philips HP8323/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,899 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69172
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips HP8323/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 210С, 2 Температури 180С и 210С, Керамички плочки 28х100mm, Време на загревање 60 секунди, автоматско исклучување по 60 мин, кука за закачување, Должина на кабел 1,8 м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички