Philips FC6150/01, Рачна правосмукалка, Боја Бела, Суво чистење, Капацитет за прашина 0,5л, Батерија NiMH, 3,6V, Додаток четка, Време на полнење 16-18 часа, Користење 9-10мин

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips FC6150/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips FC6150/01, Рачна правосмукалка, Боја Бела, Суво чистење,
  • Шифра: 69159
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,699 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,699 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Gorenje JC 800 G

Gorenje JC 800 G

Gorenje JC 800 G, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Зелено-бела боја, Максимална јачина на моторот..

Редовна Цена 4,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,990 Ден.

Beurer GERMANY KS 51

Beurer GERMANY KS 51

Beurer GERMANY KS 51, Дигитална кујнска вага, правоаголен дизајн, целосно изработена од нерѓосувачк..

Редовна Цена 1,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,199 Ден.

Philips FC9351/01

Philips FC9351/01

Philips FC9351/01, Правосмукалка, Боја Црно црвена, Моќност на моторот 1900 W, Вшмукувачка моќ 370 W..

Редовна Цена 8,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,559 Ден.

Rowenta ZR200540

Rowenta ZR200540

Rowenta ZR200540, Универзална кесичка за правосмукалки Hygiene +, 4 парчиња, за X-Trem Power, Compac..

Редовна Цена 459 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

459 Ден.

BOSCH BGC05AAA2

BOSCH BGC05AAA2

BOSCH BGC05AAA2, Правосмукалка со канистер според директиви на ЕУ, Црвена боја, AAA, 700W HiSpin mo..

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,999 Ден.

BOSCH TWK3A014

BOSCH TWK3A014

BOSCH TWK3A014, Eлектричен бокал за вода , црвен, 2400W, 1.7l сад за вода, покриени греачи, заштита ..

2,499 Ден.

BaByliss Le Pro 6670E

BaByliss Le Pro 6670E

BaByliss Le Pro 6670E, Фен за коса со јонизација, направен во ИТАЛИЈА, црн, 2400W, Професионален АЦ ..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,999 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер B100-

AQUAPHOR Резервен филтер B100-

AQUAPHOR Резервен филтер B100-5, капацитет 300 литри, за употреба со GARRY, GRATIS, ULTRA, ART, PREM..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601

ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601

ХЕПА ФИЛТЕР за Gorenje VCK1601RCYIII&VCKBCY..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

ST LD3652PI Superior Technolog

ST LD3652PI Superior Technolog

ST LD3652PI Superior Technology, Безжичен депилатор, розево/бела боја, 2 брзини, ротитачка глава, Во..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

De Longhi ECAM-28.46

De Longhi ECAM-28.46

De Longhi ECAM-28.46, Инокс, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино, ЛЦД Дисплеј, Пумпа со прити..

Редовна Цена 24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

22,999 Ден.

BOSCH BSG6A212

BOSCH BSG6A212

BOSCH BSG6A212, MADE IN GERMANY Правосмукалка според директиви на ЕУ, Црна боја, Нов иновативен HiSp..

Редовна Цена 6,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

Xavax 111784 Средство за чисте

Xavax 111784 Средство за чисте

Xavax 111784 Средство за чистење стаклокерамички површини од плотни и шпорети, 250 мл, за нежно чист..

Редовна Цена 219 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

219 Ден.

Gorenje MPE 700 EA

Gorenje MPE 700 EA

Gorenje MPE 700 EA, Стапчест миксер Моќност 700 W, Бела боја, Број на брзини: 8, Капацитет на садот ..

Редовна Цена 3,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,990 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки