Philips FC6142/01, Рачна правосмукалка, Боја Сино Бела, Суво и мокро чистење, Капацитет за течности 0,11л, Капацитет за прашина 0,5л, Батерија NiMH, 4.8V, Вшмукувачка моќ 9 W, Време на полнење 16-18 часа, Користење 9 мин

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips FC6142/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips FC6142/01, Рачна правосмукалка, Боја Сино Бела, Суво и м
  • Шифра: 69158
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 4,199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 4,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BOSCH BGL2UC110

BOSCH BGL2UC110

BOSCH BGL2UC110, GL-20 серија, Правосмукалка според директиви на ЕУ, Црвена боја, Нов иновативен HiS..

Редовна Цена 4,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,599 Ден.

Philips GC557/30

Philips GC557/30

Philips GC557/30, Освежувач за облека на пареа, Боја Бело Виолетова, 2000W, ги отстранува мирисите и..

Редовна Цена 12,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

12,999 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер B100-

AQUAPHOR Резервен филтер B100-

AQUAPHOR Резервен филтер B100-25, капацитет 200 литри, за употреба со AGATE, AMETHYST, ORION, TIME +..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

Zelmer ZVC165EF

Zelmer ZVC165EF

Zelmer ZVC165EF, Правосмукалка, Црно портокалова беја, Нов Hi Spin мотор според директиви на ЕУ 700W..

Редовна Цена 5,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

4,699 Ден.

Hama 95302 Тајмер за варење ја

Hama 95302 Тајмер за варење ја

Hama 95302 Тајмер за варење јајца ,изработен од нерѓосувачки челик, аналоген..

Редовна Цена 299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

299 Ден.

SAPIR ZEPHYR Z-4323-M24A

SAPIR ZEPHYR Z-4323-M24A

SAPIR ZEPHYR Z-4323-M24A, Алуминиумска правоаголна тава, нелеплива керамичка површина, 24х24х10cm, с..

Редовна Цена 1,249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,249 Ден.

Moulinex DD104142

Moulinex DD104142

Moulinex DD104142, Стапчест Миксер, Боја бела, моќност 350W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 800 мл, Сад ..

Редовна Цена 2,399 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,679 Ден.

Tefal PP1073V0

Tefal PP1073V0

Tefal PP1073V0, Вага за мерење на телесна тежина, Боја Виолетова, Стаклена, Капацитет од 100г - 150к..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Granit Adrina Даска за пеглање

Granit Adrina Даска за пеглање

Granit Adrina Даска за пеглање, со моноблок ногарки, рамна подлога за пеглање која овозможува лесно ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,299 Ден.

Rowenta SF7460F0

Rowenta SF7460F0

Rowenta SF7460F0, Преса за коса, Боја бела-розева, Максимална температура 200С, Температурни нивоа 1..

Редовна Цена 3,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,699 Ден.

NITEC М80 Универзално црево за

NITEC М80 Универзално црево за

NITEC М80 Универзално црево за правосмукалки, должина 1.6 метри, D=40/32 mm..

Редовна Цена 249 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

249 Ден.

BOSCH MES3500

BOSCH MES3500

BOSCH MES3500, Соковник, Модел 2014, Инокс, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, микро фил..

8,499 Ден.

Gorenje M 701 W

Gorenje M 701 W

Gorenje M 701 W, Миксер со Постоље, Бела боја, Моќност 350 W,Нивоа на матење 5 Рачна мешалица, Метал..

Редовна Цена 3,749 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,290 Ден.

Philips HD7435/20

Philips HD7435/20

Philips HD7435/20, Кафемат за филтер кафе, Боја Црна, 1000 W, Philips Daily Collection Coffee maker,..

2,899 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за домаќинство, Правосмукалки