Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6142/01, Рачна правосмукалка, Боја Сино Бела, Суво и м
Достапност:
Шифра: 69158
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 100
Редовна Цена:
4,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 4,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips FC6142/01, Рачна правосмукалка, Боја Сино Бела, Суво и мокро чистење, Капацитет за течности 0,11л, Капацитет за прашина 0,5л, Батерија NiMH, 4.8V, Вшмукувачка моќ 9 W, Време на полнење 16-18 часа, Користење 9 мин
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира