Дознајте први за сите новости!

Philips HP8321/00
Philips HP8321/00

Philips HP8321/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,499 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69154
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips HP8321/00, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 210С, Керамички плочки 28х100mm, Време на загревање 60 секунди, автоматско исклучување по 60 мин, кука за закачување, Должина на кабел 1,8 м
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички