Philips HP6422/01, Депилатор, Боја Црна, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, капаче за масажа, торбичка, 13V / 400mA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HP6422/01

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HP6422/01, Депилатор, Боја Црна, 2 брзини, број на диско
  • Шифра: 69151
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,299 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,299 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,299 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BOSCH TDA1024110

BOSCH TDA1024110

BOSCH TDA1024110, Пегла на пареа , Sensixx DA10 серија, Виолетова боја, 2400W, Автоматско исклучувањ..

Редовна Цена 3,299 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,899 Ден.

Gorenje JC 805 EII

Gorenje JC 805 EII

Gorenje JC 805 EII, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Боја: Нерѓосувачки челик, Максимална јачина ..

3,790 Ден.

ST HC-Z300P

ST HC-Z300P

ST HC-Z300P, Superior Technology, Фигаро за коса, розева боја, Ултра брз PTC греач, 180 степени, диј..

Редовна Цена 599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

599 Ден.

Philips HPS920/00

Philips HPS920/00

Philips HPS920/00, Фен за коса, Боја црна, DryCare Pro 2300W, AC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина..

Редовна Цена 6,199 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,199 Ден.

Beurer GERMANY EM 20 sixpack

Beurer GERMANY EM 20 sixpack

Beurer GERMANY EM 20 sixpack, Мускулен електростимулатор посбено наменет за стомачни мускули, 15 нив..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

SUNNY Esfera

SUNNY Esfera

SUNNY Esfera, Правосмукалка WET & DRY, 2000W, суво чистење капацитет 8л, Проток на воздух 45л/сек, В..

Редовна Цена 2,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

2,699 Ден.

BOSCH MSM66155

BOSCH MSM66155

BOSCH MSM66155, Стапчест миксер со метална нога, Модел 2016, Сецко, сад за мерење 0.7л, маталка, дод..

4,699 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 6

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 6

AQUAPHOR Резервен филтер EFG 63/250-5 mkm, Предфилтер за употреба со SOLO, Morion, Диспанзери за вод..

Редовна Цена 239 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

239 Ден.

TOYOTA Додатоци RS2000

TOYOTA Додатоци RS2000

TOYOTA Додатоци RS2000, FWK-CNS-R, 10x бобини, игли 2x #11/75, 3x #14/90, 2x #16/100, топчеста игла,..

Редовна Цена 999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

999 Ден.

Beurer GERMANY GS 207 SPRING

Beurer GERMANY GS 207 SPRING

Beurer GERMANY GS 207 SPRING, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, виолетова ..

Редовна Цена 1,099 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

1,099 Ден.

TOYOTA JCB15

TOYOTA JCB15

TOYOTA JCB15, Машина за шиење Џинс серија, 15 програми за шиење, рамен штеп, цик цак, конец за скрие..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,999 Ден.

Tefal TRAVEL CUP K3082314

Tefal TRAVEL CUP K3082314

Tefal TRAVEL CUP K3082314, Термо чаша за носење, Боја Розева, Материјал Инокс, 200ml, погодна за во ..

Редовна Цена 699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

699 Ден.

SAPIR SP-1215-AE

SAPIR SP-1215-AE

SAPIR SP-1215-AE, Уред за подобрување на месо, Прави мали канали во месото или рибата кои овозможува..

Редовна Цена 349 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

349 Ден.

Tefal BL133538

Tefal BL133538

Tefal BL133538, Блeндер, Smoothie, Боја црвено-црна, Моќност 350W, 4 ножиња, пластичен сад, капаците..

Редовна Цена 3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,999 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Депилатори