Philips HP6420/00, Депилатор, Боја Бела, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, 13V / 400mA

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HP6420/00

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HP6420/00, Депилатор, Боја Бела, 2 брзини, број на диско
  • Шифра: 69150
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,899 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,899 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,899 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Rowenta CV3812F0

Rowenta CV3812F0

Rowenta CV3812F0, Фен за коса, Боја црно-розева, Моќност 1700W, лесен и компактен, Брзини 2, Степен ..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

SAPIR SP-4518-B20

SAPIR SP-4518-B20

SAPIR SP-4518-B20, Висококвалитетно тенџере со модерна дизајн апликација, 20цм - 4.5 литри, Стаклен ..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,299 Ден.

(Dolce Gusto) Krups KP110531

(Dolce Gusto) Krups KP110531

(Dolce Gusto) Krups KP110531, Апарат за Еспресо, Боја Црвена, Oblo, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, ..

Редовна Цена 6,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

6,699 Ден.

Beurer GERMANY GS 203 BEACH

Beurer GERMANY GS 203 BEACH

Beurer GERMANY GS 203 BEACH, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, апликација ..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Gorenje HB 804 E

Gorenje HB 804 E

Gorenje HB 804 E, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црна боја, Inox Нож, Маталка, сад за сецкање,..

Редовна Цена 3,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,450 Ден.

AQUAPHOR Резервен филтер B100-

AQUAPHOR Резервен филтер B100-

AQUAPHOR Резервен филтер B100-5 (КОМПЛЕТ ОД 3 ПАТРОНИ), капацитет 300 литри, за употреба со GARRY, G..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Beurer GERMANY IPL 10000+ Salo

Beurer GERMANY IPL 10000+ Salo

Beurer GERMANY IPL 10000+ SalonPro System, Професионален IPL Ласерски епилатор за долготрајни ефекти..

Редовна Цена 22,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,899 Ден.

Philips BHB868/00

Philips BHB868/00

Philips BHB868/00, Фигаро, Боја Црно Виолетова, Керамички обликувач, Keratin infusion, дијаметар 32м..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

ST DF-8501HW

ST DF-8501HW

ST DF-8501HW, Superior Technology, Фритеза, Бела боја, 1800W, Капацитет 2.5 литри, Тајмер 30 минути,..

Редовна Цена 2,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,299 Ден.

Rowenta ZR003901

Rowenta ZR003901

Rowenta ZR003901, Универзална кесичка за правосмукалки..

Редовна Цена 499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

499 Ден.

Philips SC2005/00

Philips SC2005/00

Philips SC2005/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, Филтер за тело и бикини + Филтер за лице, б..

Редовна Цена 24,990 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,990 Ден.

PANASONIC ES-SL41-A503

PANASONIC ES-SL41-A503

PANASONIC ES-SL41-A503, Mашинка за бричење со 3 независни лебдечки глави, Сина боја, Wet & Dry за су..

Редовна Цена 3,799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,659 Ден.

Philips EP3510/00

Philips EP3510/00

Philips EP3510/00, Кафемат, Боја Црна, Philips 3100 series Super-automatic espresso machine, AquaCl..

Редовна Цена 34,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,399 Ден.

Sinbo SHB-3058 Multi praktik r

Sinbo SHB-3058 Multi praktik r

Sinbo SHB-3058 Multi praktik robot - Food processor, Blender (1.5l), Grinder (0,245l), Low noise, 5 ..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Депилатори