Дознајте први за сите новости!

Philips HP6420/00
Philips HP6420/00

Philips HP6420/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,899 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69150
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips HP6420/00, Депилатор, Боја Бела, 2 брзини, број на дискови 21, четка за чистење, 13V / 400mA
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички