Дознајте први за сите новости!

Philips BRE640/00
Philips BRE640/00

Philips BRE640/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 6,999 Ден.
48 Рати Без Камата 146 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69149
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips BRE640/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број на дискови 17, 2 брзини, безжичен, мокро и суво користење, додатоци за: масажа, лице, интимна зона, тример, оптегнување на кожа, глава за бричење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, брзо полнење 1,5 час
Платежни картички