Бренд: Philips
Краток опис: Philips BHD004/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCareSilence,
Достапност:
Шифра: 69148
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 820

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips BHD004/00, Фен за коса, Боја Црна, EssentialCareSilence, 1800W, DC мотор, насочувач на воздух, дифузер, 3 брзини, кука за закачување, 1,8м кабел
Напреден Филтер
Бренд Philips
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TROJNA DOBIVKA
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • pak trojna dobivka
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019