Philips HP8230/00, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 2100W, DC мотор, 2 брзини, 3 нивоа на топлина, 14mm насочувач на воздух, 1,8м кабел

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HP8230/00

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HP8230/00, Фен за коса, Боја Црна, ThermoProtect 2100W,
  • Шифра: 69142
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 1,549 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 1,549 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1,549 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

De Longhi EC 850.M

De Longhi EC 850.M

De Longhi EC 850.M, Луксузен Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), ..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

23,999 Ден.

BOSCH BKS4033

BOSCH BKS4033

BOSCH BKS4033, Мини Безжична акумулаторска правосмукалка на полнење, Wet & Dry, Црна боја, 9.6V, 300..

Редовна Цена 3,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,299 Ден.

Beurer GERMANY HC 80

Beurer GERMANY HC 80

Beurer GERMANY HC 80, Фен за коса со професионален AC мотор, црна боја, 2200W, со тројна Јонизација,..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

NITEC М30 Мини ароматизер DISC

NITEC М30 Мини ароматизер DISC

NITEC М30 Мини ароматизер DISCOVER FRESH, иделано за освежување на домот или канцеларијата..

Редовна Цена 99 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99 Ден.

Rowenta DW6010F1

Rowenta DW6010F1

Rowenta DW6010F1, Пегла на пареа, Боја Црно-зелена, 2400W, 0-40г/мин- пареа, 40г/Макс-пареа, Ударна ..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,499 Ден.

Beurer GERMANY GS 203 NEW YORK

Beurer GERMANY GS 203 NEW YORK

Beurer GERMANY GS 203 NEW YORK, Дигитална Вага за мерење телесна тежина од темперно стакло, апликаци..

Редовна Цена 1,099 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,099 Ден.

Philips NT5175/16

Philips NT5175/16

Philips NT5175/16, Тример за нос, Боја Црно Сина, Безжична употреба, 4 прилагодувања на должина, цел..

Редовна Цена 1,749 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,749 Ден.

Philips HP8664/00

Philips HP8664/00

Philips HP8664/00, Четка за коса, Ротирачка четка, моќност 1000W, 2 ротирачки четки со дијаметар 30м..

Редовна Цена 4,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,499 Ден.

BaByliss Pro 180 Small C319Е

BaByliss Pro 180 Small C319Е

BaByliss Pro 180 Small C319Е, Професионално Фигаро, црно златна боја, Брзо загревање, Варијабилна те..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,119 Ден.

ST NT-100T

ST NT-100T

ST NT-100T, Superior Technology, 3 во 1 Машинка за кратење влакна во нос, уши и веѓи, сребрена боја,..

Редовна Цена 399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

399 Ден.

NITEC Т313 Хартиени кеси за пр

NITEC Т313 Хартиени кеси за пр

NITEC Т313 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за BOSCH BSG 1400, 1500, 1800; BSN 1500, 1600, ..

Редовна Цена 149 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

149 Ден.

Philips BRE620/00

Philips BRE620/00

Philips BRE620/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 17, Керамички дискови, ..

Редовна Цена 5,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,399 Ден.

BOSCH MCM4200

BOSCH MCM4200

BOSCH MCM4200, Kујнски робот, Бела боја, 800W, нагодувањена брзините без степени, LED осветливање, с..

8,499 Ден.

AQUAPHOR PREMIUM LCD FLIP TOP

AQUAPHOR PREMIUM LCD FLIP TOP

AQUAPHOR PREMIUM LCD FLIP TOP, Црвена боја, 3.8л капацитет на бокалот, 1.7л капцитет на инката, филт..

Редовна Цена 799 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

799 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Апарати за лична нега и убавина, Фенови