Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD7435/20, Кафемат за филтер кафе, Боја Црна, 1000 W, Ph
Достапност:
Шифра: 69139
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 582

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HD7435/20, Кафемат за филтер кафе, Боја Црна, 1000 W, Philips Daily Collection Coffee maker, With glass jug, Black & metal, Detachable water tank,Illuminated power switch,Water level indication,Detachable filter holder,Dishwasher safe parts, Drip stop, Brewing time: 10 minute(s)
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира