Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1897/30, Соковник, Боја металик сива, 200W, Соковник с
Достапност:
Шифра: 69128
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1015

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR1897/30, Соковник, Боја металик сива, 200W, Соковник со ладно цедење, се цеди 90% од овошјето, 2 филтри, LED светло, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за отпад 1л
Напреден Филтер
Бренд Philips
Можеби ќе Ве интересира