Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1855/90, Соковник, Viva, Боја Црвена, 700W, лесен за ч
Достапност:
Шифра: 69126
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 278

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR1855/90, Соковник, Viva, Боја Црвена, 700W, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за отпад 2л, голем 75 mm отвор
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира