Philips HR2100/00, Блендер, 400W, Боја Бела, капацитет на садот 1,5л, цврста пластика отпорна на кршење, 2 брзини и Пулс, заштита од презагревање, кршење на мраз

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Philips HR2100/00

  • Бренд: Philips
  • Краток опис: Philips HR2100/00, Блендер, 400W, Боја Бела, капацитет на садот
  • Шифра: 69118
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 2,799 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 2,239 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2,799 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

BOSCH BSG6B112

BOSCH BSG6B112

BOSCH BSG6B112, MADE IN GERMANY Правосмукалка модел 2014 според директиви на ЕУ, Црна боја, Нов инов..

6,099 Ден.

BOSCH MSM88190

BOSCH MSM88190

BOSCH MSM88190, Професионален стапчест миксер + мултипроцесор за храна + сецко + маталка за јајца + ..

6,999 Ден.

Philips HD9015/30

Philips HD9015/30

Philips HD9015/30, Апарат за правење леб, Боја бела, 12 Програми, Опции за грамажа за леб-750гр/1000..

Редовна Цена 7,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,599 Ден.

ST MG-2000J Superior Technolog

ST MG-2000J Superior Technolog

ST MG-2000J Superior Technology, Електричнa машина за мелење месо, бела боја, 2000W Моќност, реверзи..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,499 Ден.

CANDY HOOVER JOVIS SJ72WSA4 01

CANDY HOOVER JOVIS SJ72WSA4 01

CANDY HOOVER JOVIS SJ72WSA4 011, Безжична Мини рачна правосмукалка, wet & dry, сина боја, 7.2V батер..

3,399 Ден.

Gorenje HB 804 QR

Gorenje HB 804 QR

Gorenje HB 804 QR, Стапчест миксер, Моќност 800 W, Inox-Црвена боја, Inox Нож, Маталка, сад за сецка..

Редовна Цена 3,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,550 Ден.

Rowenta CF9522F0

Rowenta CF9522F0

Rowenta CF9522F0, Четка за коса, Ротирачка, моќност 1000W, четки 40-50мм, јонизатор, "Keratin & Shin..

Редовна Цена 3,599 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,599 Ден.

Philips HR1621/00

Philips HR1621/00

Philips HR1621/00, Стапчест Блендер, Боја бела, 650W, метал, сад 0.5л, 2 брзини..

Редовна Цена 2,659 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,659 Ден.

De Longhi EC 5.1

De Longhi EC 5.1

De Longhi EC 5.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа, црна боја, Капучино систем: комибин..

Редовна Цена 4,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,299 Ден.

Zelmer ZBM0990X

Zelmer ZBM0990X

Zelmer ZBM0990X, Апарат за правење леб, Инокс, 12 програми, нелеплива површина за печење, 450W, 0.9к..

Редовна Цена 5,899 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

4,999 Ден.

Sinbo SHB-3058 Multi praktik r

Sinbo SHB-3058 Multi praktik r

Sinbo SHB-3058 Multi praktik robot - Food processor, Blender (1.5l), Grinder (0,245l), Low noise, 5 ..

Редовна Цена 2,199 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,199 Ден.

BOSCH MESM731M

BOSCH MESM731M

BOSCH MESM731M, Соковник со бавно цедење, Slow Juicer, Црна боја, 150W, 55 вртежи во минута, состојк..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

Philips HR1919/70

Philips HR1919/70

Philips HR1919/70, Соковник, Боја Сива, 1000W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологиј..

Редовна Цена 13,390 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,390 Ден.

ST HBCE-450JG Superior Technol

ST HBCE-450JG Superior Technol

ST HBCE-450JG Superior Technology, Бел со сиви делови, Стапчест блендер + сецко 3 во 1, бела/зелена ..

Редовна Цена 1,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,399 Ден.

Тагови: Мали Апарати, Кујнски апарати, Блендери