Дознајте први за сите новости!

Philips HR2100/00
Philips HR2100/00

Philips HR2100/00


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 2,799 Ден.
48 Рати Без Камата 59 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69118
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips HR2100/00, Блендер, 400W, Боја Бела, капацитет на садот 1,5л, цврста пластика отпорна на кршење, 2 брзини и Пулс, заштита од презагревање, кршење на мраз
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички