Дознајте први за сите новости!

Philips GC1022/10
Philips GC1022/10

Philips GC1022/10


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,949 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69094
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Philips GC1022/10, Пегла на пареа, Боја Црвена, 2000W, регулирачка пареа 20г/мин, ударна пареа 90г/мин, Anti-Calc, Spray, Нелеплива подлога, функција за самочистење, удобна рачка, 200мл резервоар за вода
Напреден Филтер
Бренд Philips
Платежни картички