Бренд: Electrolux
Краток опис: Zanussi ZA 120, Синтетички вреќички за правосмукалки - 4 парчиња
Достапност:
Шифра: 69092
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Zanussi ZA 120, Синтетички вреќички за правосмукалки - 4 парчиња, за модели ZANUSSI - ZAN 24 serises, 33 series, 37 series, 39 series
Напреден Филтер
Бренд Zanussi
Можеби ќе Ве интересира