Дознајте први за сите новости!

PHILIPS 55PUS6401 55`` (140cm) DARK SILVER Android™ 5.1 (Lollipop) UltraHD Smart LED TV
PHILIPS 55PUS6401 55`` (140cm) DARK SILVER Android™ 5.1 (Lollipop) UltraHD Smart LED TV

PHILIPS 55PUS6401 55`` (140cm) DARK SILVER Android™ 5.1 (Lollipop) UltraHD Smart LED TV


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 51,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2167 Ден.
Клуб Акција: 39,999 Ден.
48 Рати Без Камата 1084 Ден.
Бренд: Philips
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69052
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
PHILIPS 55PUS6401 55`` (140cm) DARK SILVER Android™ 5.1 (Lollipop) UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Ultra HD 4K, PPI 1.000, equal to 1.000HZ, QUAD Core processor, Operating system Android™ 5.1 (Lollipop) with 8GB ROM, Micro Dimming Pro, Ultra Resolution, Natural Motion, Pixel Plus Ultra HD, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound, Tuner (DVB-T/T2/C/S/S2 and Analouge), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 3 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Scarts (RGB/CVBS), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, 1 x Audio in (DVI), 1 x Service connector, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Ambilight 2 sided, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Four Legs Stand, P/N: 55PUS6401/12
Платежни картички