Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS RS 10U/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Н
Достапност:
Шифра: 69038
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 2353

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON ANDRIS RS 10U/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Нискомонтажен Бојлер за во кујна 10 литри, MADE IN ITALY, Нов бакарен греач од 1.2KW, Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, Нов држач за греачот со 4 отвори, Максимална температура 80 степени, Загревање за 29 минути до 45 степени, бело сива боја, Димензии ВxШxД 36х36х27.6 цм, Тежина 6.6кг, IPX1 ниво на заштита
Напреден Филтер
Бренд Ariston
Тип Кујнски
Можеби ќе Ве интересира