Дознајте први за сите новости!

SAMSUNG 43KU6072 43`` (109cm) UltraHD Smart TV
SAMSUNG 43KU6072 43`` (109cm) UltraHD Smart TV

SAMSUNG 43KU6072 43`` (109cm) UltraHD Smart TV


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 33,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 1417 Ден.
Клуб Акција: 28,999 Ден.
48 Рати Без Камата 709 Ден.
Бренд: Samsung
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 69028
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
SAMSUNG 43KU6072 43`` (109cm) UltraHD Smart TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Ultra HD 4K, PQI 1300, Mega Contrast, Micro Dimming Pro, DVB-T2C/S2 and Analouge tuner, Wide Color Enhancer (Plus), Film Mode, Natural Mode Support, Dolby Digital Plus, DTS, 20W RMS, 2CH(Down Firing w/Bass Reflex), Multiroom Link, TV to mobile mirroring, Mobile to TV mirroring, DLNA, Samsung Smart View, Wifi Direct, Quad-Core processor, ConnectShare (HDD), ConnectShare (USB 2.0), Advanced sports mode, Extended PVR, Game mode, PiP, Connections: 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x Component in, 1 x Composite in, 1 x Ethernet, 1 x Headphone, 1 x Optical out, 1 x RF In (Terrestrial/Cable input), 1 x Card Slot CI +, MHL, Wifi Bulit in , Anynet+, E-manual, Vesa Support, P/N: UE43KU6072UXXH
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција UHD
Платежни картички