Дознајте први за сите новости!

BaByliss G933
BaByliss G933

BaByliss G933


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 8,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 375 Ден.
Клуб Акција: 5,499 Ден.
48 Рати Без Камата 188 Ден.
Бренд: BABYLISS
Гаранција (Дена): 365
Шифра: 69005
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
BaByliss G933, Компактен Ласерски епилатор за долготрајни ефекти, Клинички докажано намалување на раст на влакната за 90%, Нема УВ зрачење, 5 интензитети на светло во зависност од типот на кожата, Сигурносно стакло, Кварц технолофија со трајност од преку 100000 вклучувања, 2 мода на работа: мануелно вклучување на светлоста на ласерот и постојана светлост, 15 програми, Контактен сензор за тип на кожа (17-36 светлосни пулса / мин), Home light апликација за телефон за Android i Ios
Напреден Филтер
Бренд BaByliss
Платежни картички