Бренд: ST
Краток опис: ST HMRB-500W, Superior Technology, Рачен миксер со Ротирачки сад
Достапност:
Шифра: 68989
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 777

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST HMRB-500W, Superior Technology, Рачен миксер со Ротирачки сад, бело/сива боја, 500W, 5 брзини + турбо функција, хромирани матаалки за шлаг и брашно - 2 пара, заштита од прегревање, ергономски дизајн
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира