NITEC М51 Универзално црево за довод за перални, должина 2 метри

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

NITEC М51 Универзално црево за

  • Бренд: NITEC
  • Краток опис: NITEC М51 Универзално црево за довод за перални, должина 2 метри
  • Шифра: 68953
    Лагер:
  • Редовна Цена: 199 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 99 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 199 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Electrolux EMS20107OX

Electrolux EMS20107OX

Electrolux EMS20107OX, Вградна Микробранова Печка со грил, INOX со црно стакло, ЛЦД Дисплеј, Капацит..

Редовна Цена 16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

14,999 Ден.

INDESIT I5ESH1E(W)/I

INDESIT I5ESH1E(W)/I

INDESIT I5ESH1E(W)/I, Електричен шпорет, бел, 4 брзи рингли, 50цм, статична рерна со грил 61л, тајме..

Редовна Цена 15,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

HOTPOINT ARISTON LFF 8M121 CX

HOTPOINT ARISTON LFF 8M121 CX

HOTPOINT ARISTON LFF 8M121 CX EU, Машина за миење садови, INOX, 60цм, 14 комплети, 8 програми, LED д..

Редовна Цена 22,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

20,999 Ден.

BOSCH БРОН 2018 Edition (КОМПЛ

BOSCH БРОН 2018 Edition (КОМПЛ

BOSCH БРОН 2018 Edition (КОМПЛЕТ) - BOSCH HBN231E3, Serie 2, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Pop ..

Редовна Цена 32,799 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

27,999 Ден.

INDESIT DFP 58T94 A EU

INDESIT DFP 58T94 A EU

INDESIT DFP 58T94 A EU, Машина за миење садови со ИНВЕРТЕР мотор,Бела боја, Голем ЛЦД Дисплеј, 60цм,..

Редовна Цена 19,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

18,999 Ден.

Gorenje TEG10 U

Gorenje TEG10 U

Gorenje TEG10 U, Бојлер за во кујна, 10 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 0 Bar, Ниско Мон..

Редовна Цена 3,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

3,290 Ден.

ST CSH60SHVRK

ST CSH60SHVRK

ST CSH60SHVRK, Superior Technology, Комбиниран шпорет со капак 60x60цм, сребрена боја, ТУРБО Вентила..

Редовна Цена 11,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

10,499 Ден.

Electrolux EWP1064TDW

Electrolux EWP1064TDW

Electrolux EWP1064TDW, Машина за перење на алишта, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, 6 кг заф..

Редовна Цена 19,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

16,999 Ден.

ST IHOG-90GXM

ST IHOG-90GXM

ST IHOG-90GXM, Superior Technology, ОСТРОВСКИ Аспиратор со оџак и транспарентно стакло, INOX, Контро..

Редовна Цена 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.

TELEFUNKEN TF 1002W

TELEFUNKEN TF 1002W

TELEFUNKEN TF 1002W, Фрижидер за одржување, бела боја, Direct cooling, 86л, 85цм, бела боја, А+ енер..

Редовна Цена 7,499 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

6,499 Ден.

TELEFUNKEN TDW C14X

TELEFUNKEN TDW C14X

TELEFUNKEN TDW C14X, Машина за миење садови, INOX, самостоечка, 60цм, 12 комплети, 5 програми, 4 тем..

Редовна Цена 14,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

13,499 Ден.

WHIRLPOOL DDLX 80114

WHIRLPOOL DDLX 80114

WHIRLPOOL DDLX 80114, Кондензациска машина за сушење алишта, 8кг капацитет, бела боја, Транспарентна..

Редовна Цена 23,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

17,999 Ден.

BOSCH DUL62FA50

BOSCH DUL62FA50

BOSCH DUL62FA50, Serie 2, Традиционален аспиратор 60цм, Инокс, класичен прекинувач, 3 брзини, 1 мото..

Редовна Цена 7,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

7,299 Ден.

AEG SCB51811LS

AEG SCB51811LS

AEG SCB51811LS, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, LESS Frost, Автоматско одмрзнување, 268..

Редовна Цена 26,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

23,999 Ден.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта