Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Ј
Достапност:
Шифра: 68920
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Јонизација, 3 температури и 2 брзини на вентилатор, копче за ладен воздух кое може да се заклучи во работна положба, Коцентратор + Дифузер, отстранлив филтер, заштита од прегревање
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA