Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY MG 55, Инфраред масажер за тело, сива боја, принц
Достапност:
Шифра: 68902
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 454

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Beurer GERMANY MG 55, Инфраред масажер за тело, сива боја, принцип на тапкање + инфраред топлотна масажа, рачка од нелизгачки материјал, постојано сетирање на интензитетот на масирање, три различни додатоци за масирање, 20W
Напреден Филтер
Бренд Beurer

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира