Beurer GERMANY LE 40, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капацитет 12 литри за 24 часа, Осветлен ЛЦД Дисплеј кој ја покажува моменталната влажност и собната температура, Тајмер функција, Сетирање ниво на влажност (40-80%), Вентилатор со две брзини, Видливо ниво на водата во апаратот со помош на транспарентен резервоар од 1.8 литри, Електронско автоматско одмрзнување, Многу тивко работење, Tank control system - престанува со работа кога резервоарот е преполн со вода, Филтер за воздух кој може да се пере, Рачка за носење, Конекција за одвод - дренажа, За соби до 30m2, R410 гас, 300W

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Beurer GERMANY LE 40

  • Бренд: Beurer
  • Краток опис: Beurer GERMANY LE 40, Одвлажнувач на воздух Dehumidifier, Капаци
  • Шифра: 68896
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Ладење и Греење, Одвлажнувачи