Дознајте први за сите новости!

Beurer GERMANY LW 220
Beurer GERMANY LW 220

Beurer GERMANY LW 220


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 10,999 Ден.
48 Рати Без Камата 230 Ден.
Бренд: BEURER
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 68895
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Beurer GERMANY LW 220, Прочистувач на воздух 2 во 1 (плус овлажнувач на воздух), црна боја, Прочистува без никаква употреба на филтри, го чисти воздухот од полен, прав, животински влакна и разни мириси, Осветлен ЛЦД дисплеј со прикажување на моменталнта влажност на воздухот и нејзино сетирање од 40 до 80%, овлажнување за соби до 40м2, прочистување за соби до 20м2, Вентилатор со 3 брзини, тајмер функција, автоматско исклучување, отстранлив резервоар од 7.2л, ултра тивка работа, вклучена течност 200мл Beurer GERMANY Antical против бигор, Вклучена течност 200мч Beurer GERMANY AquaFresh додаток за вода пртив бактерии, алги и фунги, од 2 до 7W
Напреден Филтер
Бренд Beurer
Платежни картички